Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/pirsport.pl/includes/menu.inc).

Trening personalny

Nie uwielbiasz chodzić na siłownię, jednak chcesz szybko wymodelować sylwetkę a także osiągnąć figurę modelki? Pomyśl o personalnym treningu.


Acz jest droższy aniżeli ćwiczenia w grupach, pomaga szybko osiągnąć wymarzony cel.
koń
Author: MaxiScharfenberg
Source: http://www.flickr.com


W toku personalnego treningu prowadzący dopasowuje trening do poziomu ćwiczącego, bierze pod uwagę jego formę, budowę ciała, wiek. Co to jest trening personalny Warszawa - ? Trening personalny to trening, w trakcie którego instruktor pracuje tylko z jedną osobą takim sposobem, by szybko osiągnęła ona zaplanowane efekty. Czy taki trening będzie lepszy od ćwiczeń w grupie? Przede wszystkim będzie efektywniejszy. Instruktor przystosowuje realizowane ćwiczenia do poziomu praktykującego sport, może również tak ułożyć plan, ażeby ćwiczący prędko osiągnął zaplanowane cele. Dobry instruktor bierze pod uwagę nie jedynie tężyznę, ale również budowę organizmu danej osoby, a także jej potrzeby. Tym sposobem powstaje plan dobrany do uprawiającego sport (sprawdzone wyjazdy do barcelony na mecz) niby konfekcja uszyta na miarę.


jazda na nartach
Author: Jagoda♥Gio♥Maya
Source: http://www.flickr.com


wizerunek - sklep
Author: Daniel Jolivet
Source: http://www.flickr.com


Pozostając przy owym porównaniu, ćwiczenie w grupie to gotowy strój kupowany w sklepie. Możemy dobrać treningi grupowe do naszych potrzeb, jednakże one za każdym razem będą uśrednione w taki sposób, by mogło korzystać z nich wiele osób. Na przykład: zapisujemy się na ćwiczenia mające pomóc nam zrzucić zbędne kilogramy. Spotyka się na nich parę lub kilkanaście kobiet mających taki sam cel. Tylko że każda z nich chce pozbyć się kilogramów z trochę różnych partii organizmu.
Co to jest stretching? Stretching Warszawa zobaczysz tutaj jest metodą treningu, która polega na napinaniu i uspokajaniu całego organizmu. W toku stretchingu rozciągamy mięśnie szyi, pleców, nóg a także stóp.