Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/pirsport.pl/includes/menu.inc).

W biurze zazwyczaj jesteśmy sporą część swojego życia, gdyż 8 godzin codziennie to prawie połowa dnia (nie wliczając w to snu)

Praca bywa nadzwyczaj ważną częścią naszego życia. W pracy się spełniamy i pogłębiamy swe kwalifikacje. To w biurze znajdujemy najczęściej chęć do dalszego rozwoju.


Jeżeli ktoś twierdzi, że przychodzi do biura, by odbębnić co mu każą i nie interesuje go panująca w biurze atmosfera, to albo łże, albo naprawdę jest osobnikiem totalnie pasywnym, ponieważ ciężko jest przez 8 godzin codziennie nie patrzeć na otaczający nas świat.
wyjazdy integracyjne
Author: Map of the Urban Linguistic Landscape
Source: http://www.flickr.com


Ci, którzy z nami pracują, zwykle wpływają na nasze samopoczucie, nawet jeżeli nie zdajemy sobie z tego do końca sprawy. Napięta atmosfera w ekipie zwykle wpływa na gorsze wyniki pracy całego teamu. Tego typu niefajnych konsekwencji pragnie uniknąć każdy mądry kierownik. Z tego powodu w wielu firmach przeznacza się pewną sumę pieniędzy na integrację ludzi. Niekiedy bywają to wyjścia na kręgle wieczorem, by była możliwość posiedzieć, podyskutować oraz poznać się bliżej z bardziej prywatnej strony, a niekiedy bywają to wyjazdy integracyjne na przykład na cały weekend gdzieś w okolicy lub w góry. Mamy możliwość wtedy pojechać do hotelu ze SPA, gdzie każdy wyszuka coś idealnego dla siebie - basen, bicze wodne czy masaże.
Na tego typu wyjazdach zazwyczaj przygotowuje się grupowe zajęcia, zatem może być to szkolenie (idź tutaj szkolenie call center) z asertywności lub przechadzka po górach, podczas którego możemy być podzieleni na grupy i będziemy zobligowani znaleźć przeróżnego typu wskazówki, aby ukończyć ćwiczenie z pozytywnym wynikiem.